ما یک پشتیبانی خرید قوی داریم ! در همین راستا خود را مسئول کیفیت کالا، سلامت کالا و جلب رضایت مشتری نحوه بازگرداندن کالا میدانیم. سایت مهر آرسا رضایت مشتریان را به عنوان یکی از اصول اساسی فعالیت قرار داده و تلاش میکند تا با ارائه کالاهای اصل و با کیفیت، رضایت مشتریان را به دست آورد. مهر آرسا طب به دقت به اصول و ارزش‌های خود پایبند بوده و تلاش می‌کند تا با ارائه کالاهای اصلی و خدمات مناسب، رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

نحوه بازگرداندن کالا در فروشگاه تجهیزات پزشکی مهر آرسا 

برای بازگرداندن کالا به هر دلیل بهتر است در ابتدا با پشتیبانی ما تماس گرفته و مورد ایراد را شرح دهید در مهر آرسا طب بازگشت کالا به دو شکل باشد:1- بازگشت کالای خریداری شده به دلیل ایراد یا نقص فنی 2- بازگشت کالا بدون هیچگونه خطا و به دلیل نارضایتی خریدار در ادامه به شرح هریک می پردازیم.

بازگشت کالای خریداری شده به دلیل ایراد یا نقص فنی 

  • اگر پس از تحویل کالا، هرگونه مغایرت یا نقص فنی نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد؛ تجهیزات پزشکی مهر آرسا طب بدون قید و شرط ، کالا را از مشتری تحویل می‌گیرد. بازگرداندن کالا پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال می‌شود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد، با برطرف کردن نقص مذکور، کالا برای مشتری ارسال می‌شود. در صورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد، هزینه‌ی ارسال رفت و برگشت بر عهده‌ی مشتری خواهد بود.

نحوه بازگرداندن کالا در تجهیزات پزشکی مهر آرسا طب

بازگشت کالا بدون هیچگونه خطا و به دلیل نارضایتی خریدار

  • مشتریان مهرآرسا می‌توانند تا 7 روز پس از ثبت سفارش، کالای خود را به هر دلیل، حتی بدون داشتن نقص فنی یا مشکل اساسی بازگردانند که در این صورت نیز هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری است. لازم به ذکر است که برگشت کالای سالم، در صورتی که کالا توسط مشتری استفاده شده باشد، حتی در زمان 7 روز بعد از سفارش، به هیچ عنوان امکانپذیر نیست و برگشت کالا تا 7 روز پس از ثبت سفارش، در صورت سلامت کامل کالا، سلامت بسته بندی کالا و استفاده نکردن از کالا (حتی اگر در حد روشن کردن و یک بار تست دستگاه باشد) امکانپذیر خواهد بود. لذا در مورد سایز، مدل، رنگ، جنس و… ویژگی های کالای درخواستی، قبل از خرید دقت لازم را به عمل آورید و هنگام تحویل کالا نیز به دقت کالای خود را بدون باز کردن پلمپ بررسی کنید.
  • بازگرداندن کالا بدون قید و شرط کالایی که توسط مشتری استفاده نشده باشد، بعد از 7  روز امکانپذیر نخواهد بود.
  • برگشت کالاهای آرایشی و بهداشتی مانند جوراب، ساپورت، گن، بالش طبی، زیرنشیمنی و… به هیچ عنوان امکانپذیر نیست.
  • در تمامی موارد روش پیشنهادی در مهر آرسا ارسال از طریق سرویس پست سفارشی است. انتخاب این روش جهت بازگرداندن کالا موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما خواهد بود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

  • – لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان فروش مهرآرسا تماس بگیرید.
  • – از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان فروش مهر آرسا جداً، خودداری کنید.
  • – برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  • – برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  • -درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس mehrarsa@gmail.com ایمیل کنید.