فروش عمده تجهیزات پزشکی در مهرآرسا

مهرآرسا به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی با سابقه حضور 10 ساله خود در این صنف در اقدام جدید خود برای رفاه حال همکاران تجهیزات پزشکی اقدام به راه‌اندازی پخش عمده تجهیزات پزشکی و درمانی خود نموده است. در این بخش از مهرآرسا فروش عمده تجهیزات پزشکی و درمانی به سه بخش تقسیم میشود.

پخش و فروش عمده تجهیزات تخصصی پزشکی

در این بخش از مهرآرسا همکاران ما با تخصص و تجربه ای که در امر فروش عمده تجهیزات تخصصی پزشکی دارند، به شما کمک خواهند کرد تا از میان بهترین و معتبرترین تجهیزات تخصصی پزشکی به شما بهترین قیمت را از میان برترین تولید کننده گان و وارد کننده گان این تجهیزات پیشنهاد دهند. به شما اطمینان خواهیم داد که اگر شما قصد تجهیز بیمارستان ، درمانگاه و یا مطب را داشته باشید بهترین تجهیزات تخصصی پزشکی را برای شما فراهم خواهیم کرد.

پخش و فروش عمده تجهیزات پزشکی خانگی

اگر شما در هرجای ایران در کار فروش تجهیزات پزشکی خانگی هستید و یا از همکاران داروخانه ما هستید، مهرآرسا با داشتن عاملیت فروش برترین تجهیزات پزشکی خانگی این امر مهم را برای شما فراهم خواهد کرد تا از میان بهترین تجهیزات پزشکی خانگی بهترین قیمت را برای خرید عمده تجهیزات پزشکی خانگی فراهم خواهد کرد. همکاران ما در این بخش تماما دارای اطلاعات کافی و تخصصی در این باره بوده و به شما به عنوان مشاور یاری خواهند رساند.

پخش و فروش عمده لوازم مصرفی پزشکی

یکی از پرمصرف ترین و پر تقاضا ترین کالاهای پزشکی، لوازم مصرفی پزشکی محسوب می شود. مهرآرسا با داشتن چندین کارگاه تولیدی لوازم مصرفی از قبیل گان جراحی ، لباس بیمار، روتختی یکبار مصرف و… در امر البسه یکبارمصرف بیمارستانی از پیشگامان تولید این عرصه محسوب می شود، که همین امر در ارائه و فروش لباس های بیمارستانی برای شما همکاران گرامی بهترین قیمت را فراهم خواهد کرد زیرا این دسته از لوازم مصرفی پزشکی مستقیما تولیدات خود شرکت میباشد و بدون واسطه به دست شما خواهد رسید. دیگر دسته بندی های لوازم مصرفی پزشکی مانند: سرنگ ، آنژویکت ، سوند ، سوزن ، و……. مهرآرسا با دارا بودن نمایندگی پخش بهترین و معتبرترین تولید کننده های لوازم مصرفی بیمارستانی و پزشکی این نوید را به شما می دهد که بهترین قیمت این اقلام مصرفی بیمارستانی را از ما دریافت خواهید کرد.